זרים לראש

אחת הדרכים החינניות יותר לשזור בה פרחים היא בקליעת זר לראש. זרים לראש משווים מראה אביבי וכפרי, המעטר את הראש ומשדרג את המראֶה.
אנו בלה פלור בוטיק נשמח לשזור עבורכן זרים לראש מושקעים ומיוחדים, אשר יגרמו לסובבים אתכן להתפעל, ולכן, להרגיש מחויכות.  

לאלה אירועים זר לראש מתאים?

זרים לראש מתאימים למגוון אירועים, ולקשת רחבה של גילים:

ימי הולדת בגן או בבית – לא פעם בחגיגות יום הולדת של הקטנים, זרים את הראש מעטרים. זר פורח לראש יהיה מזכרת נהדרת מהחגיגה, ומשתלב היטב כשנושפים על הנרות שבעוגה.

בת מצווה וימי הולדת לנערות – בשנים האחרונות מתרחבת התופעה שאותה אפשר לראות בחטיבות הביניים ובתיכונים, של בנות עשרה אשר בימי הולדתן צועדות עם זר בלונים ועוגה, כשעל ראשן זר נחמד. את הזר מכינות בהפתעה חברות, ההורים או שכלת השמחה מזמינה לעצמה.
גם לאלבומי ה"בוק" שהבנות מצטלמות אליהם בשנת בת המצווה מקובל להגיע בשיער פזור ועם זר לראש שהוא פוטוגני מאוד, ומשמש אקססורי שמוסיף ללוק הכללי.

חגים – כמו שבועות, סוכות או טו בשבט – זרים לראש מעניקים מראה מיוחד, ומתאימים גם לבן גם לבת. כדי ליצור מראה חגיגי זרי הראש שאנו שוזרים הם בדרך כלל בלבן.

מסיבות רווקות – באירוע חגיגי זה חברותיה של מי שתהיה בקרוב כלה יכולות להזמין זרים לראש עבורה ועבור המשתתפות האחרות בחגיגה. זה גם מצטלם נהדר לסטורי שיעלו באינסטגרם.

כלות עם זר לראש – כלות אשר בוחרות במראה כפרי ובלתי מחויט ישלימו לא פעם את הופעתן עם זר לראש. הזר משלים את השמלה הכפרית ואת ההופעה בכללותה, ומעניק לכלה הטרייה הילה מלכותית במיוחד.

אלה פרחים מתאימים עבור זר לראש?

זרים לראש אפשר לעצב במגוון סגנונות. הקו המנחה הוא שיהיו קלילים הן במראה הן במשקל.
אפשר לשזור זר לראש מפרחי בר או שדה או מפרחים קלאסיים, זר מסוג אחד של פרחים או זר המשלב כמה סוגי פרחים, זר בגוון אחד או בכמה גוונים, בעל מראה כפרי או מהודר יותר – לפי טעמו האישי של מי שמזמין את הזר או מי שלו או לה הזר מיועד.
הגוונים המאפיינים זרים לראש הם בדרך כלל סגול, לבן וורוד, עם פרחי ליזיאנטוס, גפסניות, חרציות ופרחים עדינים נוספים לפי העונה בשנה.

 

לה פלור בוטיק – לזרים בראש עם שִׁיק