לה פלור בוטיק עימכם ביום חגכם, נשמח לקחת חלק בשמחתכם.

זרי כלה מדהימים ומעוצבים, והתמחות בקישוט רכבים.

כל הגוונים, העיצובים, הסגנונות,

ממיטב הפרחים, בכל העונות...

זר כלה הוא אחד הפריטים החשובים להשלמת המראֶה ביום החתונה.
הוא תופס מקום של כבוד בצילומים, ומושלך אחר כבוד לרווקות כקמע למזל טוב.
הוא מסמל התחלה חדשה בחיי הזוג, ואהבה פורחת שמגיעה לרגעי השיא ביום הנישואין.
בבחירת זר כלה נקשיב כמובן לרצונה וטעמה של הכלה העתידית, ונציג בפניה שיקולים חשובים שיש להביא בחשבון. הנה כמה מהם:

 1. הלימה לגוף הכלה – לכלות גבוהות מומלץ לבחור זר עגול וקצר או זר ארוך ונופל. לכלות נמוכות יותר מומלץ זר ארוך שיגביה את קומתן.
   
 2. השלמת המראה שהכלה בחרה – בהתאם לסגנון האישי שלפיו נבחרה שמלת הכלה, ייבחר גם הזר המתאים לשמלה. אם המראה שאימצה הכלה הוא אלגנטי יתאים לו זר קלאסי ומוקפד. אם המראה שנבחר הוא טבעי אפשר יהיה לבחור בזר משוחרר יותר מבחינת גוונים ועיצוב. אם השמלה מקושטת ומעוטרת באבני חן למשל, כדאי שהזר יהיה פשוט ובצבע אחד, ולהיפך – לשמלה סולידית יתאים זר מגוון יותר. חשוב להתאים את הזר גם למרכיבים אחרים במראה הכלה כמו איפור, תכשיטים וכד'.
   
 3. גודל ונוחוּת – חשוב שהזר יהלום את מידות הכלה ושיהיה קל ונוח להסתובב איתו, ולא מסורבל.
   
 4. התאמה לסגנון האירוע – לאירוע ערב יתאים זר כלה קלאסי, ובאירוע צהריים אפשר לבחור בזר בסגנון משוחרר. חשוב לזכור שבאירוע יום יש מקום רב לזר בצילומים, שבהם הוא נראה היטב על כל גווניו.
   
 5. פרחים לפי עונה – מועד החתונה ישפיע על הזר שייבחר. בחורף אפשר להרכיב זר מפרחי שדה חורפיים כמו נוריות וכלניות, ובקיץ זר מחמניות וחרציות, פרחי העונה.

לאחר שהוחלט על זר הכלה, אפשר לפנות לקישוט רכב הזוג.

לה פלור בוטיק מתמחים בקישוט רכבי חתונה לפי סגנונו וטעמו האישי של הזוג שנישא, בפרחים וקישוטים אחרים. לפי בחירתכם נקשט את הרכב בטוב טעם כך שהפרחים יישארו טריים ורעננים עד לאירוע, וגם למוחרת.

 

פרחים לחתונה עם שיק – לה פלור בוטיק