רגעים מרגשים בחיים

רגעים מרגשים בחיים

 

משלוחים לרגעים בחיים

החיים של כולנו מורכבים מרגעים, ומי שעסוק בתכנון העתיד מחמיץ את הרגע – את החיים עצמם.

כדי למצות רגעים בחיים עלינו להנעים אותם, להעצים כל רגע ולמקסם את ההנאה ממנו.

ברגעים יפים בחיים אנו מבקשים לחלוק את אושרנו עם אחרים, ולשתף אותם בשמחתנו. פרחים מפיצים אור ושמחה, ואין מתאימים מהם לרגעים שתרצו לנצור.

לשם כך, Flowers.il, אתר המשלוחים של ישראל, עבורכם עם דילים משתלמים במיוחד של פרחים, עציצים ומתנות, אותם תוכלו לשלוח ליקיריכם כדי לחוות איתם את הרגע וליהנות מקסמו.

אנו מציעים משלוחי פרחים למגוון אירועים שמזמנים לנו החיים:

בקשת סליחה – כשאנו מבקשים להתנצל, אבל לא יודעים איך. זר פרחים בצירוף כרטיס ברכה יגרמו לצד השני לחייך.

אמירת תודה – כשאנו מעוניינים להודות למישהו על דבר מה, וחשים שמילים לא יספיקו. הפרחים מוסיפים לאמירת התודה, ומביעים את ההוקרה וההערכה שאנו רוכשים כלפי מי שלו או לה הזר מיועד.

מעבר לתפקיד חדש – קבלת תפקיד חדש שהוא בבחינת שינוי וקידום זו תמיד סיבה למסיבה. משלוח זר פרחים רענן או עציץ למשרד החדש הם מחווה יפה על השדרוג המקצועי.

חנוכת בית – מעבר לבית חדש מזמֵּן התרגשות רבה והתחלות חדשות. אין כמו עציץ דקורטיבי או זר פרחים ססגוני כדי להביע את השמחה, הפרגון ואיחולי בשעה טובה שבהם אתם מבקשים לברך את בעלי הבית.

לאימא באהבה – אימא יש רק אחת, ומגיע לה הטוב ביותר. לפעמים אנו מבקשים לעצור לרגע את מרוץ החיים ולהודות לאימא על כל הטוב שהיא מרעיפה עלינו. זר פרחים צבעוני הוא תשורה מקסימה לאימא, המביעה את רחשי הלב, התודה וההוקרה שאנו חשים כלפיה.

יום הולדת – יום הולדת יש רק פעם בשנה, וזהו יום חשוב לציון ולחגיגה. אם אפיתם כבר עוגה חסרים רק פרחים. משלוח פרחים ססגוני ומלהיב יעביר את המסר שאותו אתם מבקשים לשגר: המון מזל טוב, עד מאה ועשרים חבר!

לידה – מתנת החיים, פלא הבריאה. בואו של ילד לעולם הוא אושר שאין לתארו במילים. זר פרחים עם פינוקים לרך הנולד או לאם יהוו תשורה מהממת לכבוד אירוע מרגש זה.

יום נישואין – לאורך השנה פזורים כמה תאריכים המסמלים את חגיגת הזוגיות, כמו ולנטיינס או ט"ו באב. יום הנישואין הוא התאריך הרשמי לציון ההתמסדות, ולכן חשוב במיוחד לציינו. עם זר פרחים רומנטי או ססגוני ותוספות כמו יין משובח, שוקולד איכותי, בלונים ודובים תביעו את רחשי ליבכם ותרעיפו אהבה על בן או בת הזוג.

Flowers.il, איתכם ברגעים החשובים בחיים.

כתבות נוספות

דילים ON-LINE למשלוחים בכל הארץ