מה שולחים בחגים?

מה שולחים בחגים?

 

משלוחי פרחים בחגים
חגים מזכירים לנו בית ומשפחה, מאכלים טעימים וניחוחות מפתים, כלים נאים ושולחן חגיגי שבמרכזו ניצב זר פרחים או סידור מהודר. חגים הם הזדמנות מצוינת לשלוח פרחים, ולהזכיר ליקירינו ובני משפחתנו כמה אנו אוהבים אותם ועד כמה הם חשובים עבורנו.

בלוח השנה החגים פרוסים על פני תקופות שונות. כל חג והפרחים העונתיים המתאימים לו, כל חג וצבעיו הייחודיים.

flowers.il, אתר המשלוחים של ישראל, מציע לכם מגוון דילים משתלמים למשלוחי פרחים בחגים. זרי פרחים או סידורים בשילוב יינות משובחים או שוקולדים איכותיים, שיהפכו את החג לשמח במיוחד.

הספּקים הנבחרים של flowers.il פרוסים בכל הארץ ונכונים להעניק לכם שירות מהשורה הראשונה, ברכישה נוחה ומאובטחת דרך האתר ובאספקה מהירה, מהיום להיום.

בין החגים אשר להם אנו מציעים משלוחי פרחים חגיגיים ומעוצבים:

ראש השנה – חל בסוף הקיץ, בחודשים ספטמבר-אוקטובר ומסמל ראשיתה של שנה, תקוות, ציפיות והתחלות חדשות. לחג זה מתאים לשלוח זר פרחים בגוונים חמים של אדום, כתום וצהוב או זר מהודר בגווני לבן, הכולל ליזיאנטוס, שושן צחור וחרציות שזורים בירק.

סוכות – החג החותם את חגי תשרי, ומצווה לשמוח בו. במשלוחי פרחים המיועדים לסוכה אפשר להזמין זר פרחים דקורטיבי או סידור פרחים מרשים, ולשלב בו מהמינים השונים שבהם התברכה הארץ.

חנוכה – חג האור והאורה, חל מדי שנה בראשית החורף, בסביבות חודש דצמבר. לחג זה, המתאפיין בצבעי האש, אפשר להזמין זר פרחים בגווני אדום, כתום וצהוב, או סידור מרשים בצורת חנוכייה שבה ניתן גם להדליק את הנרות.

פסח – החג הכי אביבי בשנה! חל בחודשים מרץ או אפריל, ומסמל את ראשית תקופת האביב. לכבוד חג זה מומלץ להזמין זר פרחים צבעוני בגוונים ססגוניים, או זר או סידור על טהרת הגוון הלבן, המשדר חגיגיות וטוהר.

שבועות – חג הקציר, חל בחודשים מאי-יוני, בראשית הקיץ. בזרים או בסידורים שמעוצבים לכבוד חג זה אפשר לשלב משבעת המינים שבהם התברכה ארצנו, או לשלוח זר או סידור בגוון לבן טהור היות שחג השבועות הוא גם חג מתן התורה.

ט"ו באב – חג האהבה הישראלי, חל בשלהי הקיץ. בשל אופיו הרומנטי מקובל להזמין בו זרים של ורדים – אדומים, ורודים או לבנים, ולשדרג אותם עם שלל מתנות מפנקות, יינות ושוקולדים.

ולנטיינס – חג האהבה הלועזי, חל באמצע חודש פברואר, בשיאו של החורף. גווניו של חג זה הם האדום הבוהק או הוורוד, ונהוג להזמין בו זרי ורדים בצבעים אלה. לחלופין אפשר לבחור בזר מפרחי חורף עונתיים כמו נוריות וכלניות. לזר הנבחר נהוג להוסיף שוקולדים, בובת דובי, בלונים ושאר הפתעות משמחות.

יום המשפחה – חגהּ של המשפחה הישראלית. מה שהחל כיום האם הורחב למשפחה כולה, ומקובל ביום זה שהילדים מזמינים משלוח פרחים להוריהם או שהבעל מפתיע את אישתו בזר חגיגי. היות שחג זה חל בעיצומו של החורף מומלץ להזמין בו זר מפרחים עונתיים מרהיבים כו כלניות או נוריות, ואפשר לשלב גם צבעונים ונרקיסים.

יש לי יום יום חג עם flowers.il, אתר המשלוחים של ישראל!

שתףFacebookTwitterEmailLinkedInWhatsAppSMS

כתבות נוספות

דילים ON-LINE למשלוחים בכל הארץ